Jak przedłużyć ważność konta na rok w Orange

szczęśliwa kobieta ze smartfonem

Czy możliwe jest przedłużenie ważności konta w Orange na 365 dni? Usługa cały czas jest dostępna z poziomu aplikacji mobilnej Mój Orange oraz w serwisie on-line operatora. Dostępna jest również za pośrednictwem kodu SMS, który należy wysłać na określony przez operatora numer. W jaki sposób najprościej przedłużyć ważność konta na rok w Orange? Na to pytanie odpowiemy w niniejszym artykule.

Jak zabezpieczyć telefon przed inwigilacją?

na mobile

Stale rosnąca popularność smartfonów stwarza niezwykle komfortową sytuację dla cyberprzestępców. Większość użytkowników nowoczesnych komórek nie zdaje sobie sprawy, że ich urządzenia są narażone na śledzenie i inwigilację. Jeżeli haker uzyska dostęp do danych znajdujących się w pamięci naszego urządzenia mobilnego, skutki mogą być bardzo poważne. Jak zabezpieczyć smartfon przed nieautoryzowanym dostępem i inwigilacją? Poniżej odpowiadamy na to pytanie.

Jak sprawdzić pakiet Internetu Orange

pomarańcze i smartfon

Zbliżają się wakacyjne wyjazdy, pomimo wysokich cen paliwa, wielu z nas wybierze jako środek transportu własny samochód. W podróży najprawdopodobniej będziemy korzystali z nawigacji samochodowej. Aby nie było niespodzianek w drodze, warto wcześniej sprawdzić pakiet Internetu w Orange, który nam pozostał w ramach bieżącej oferty. Najłatwiej można zrobić to wykorzystując bezpłatną aplikację „Mój Orange”.

Powiadomienia Android jak wyłączyć – poradnik

kobieta sprawdza powiadomienia w swoim telefonie

Otrzymywanie powiadomień na telefonie z Androidem jest bardzo przydatną funkcjonalnością, jednakże gdy jest ich zbyt dużo lub gdy jesteśmy skupieni na lekturze bądź innej czynności wymagającej wysokiej koncentracji, powiadomienia mogą rozpraszać i stają się mało użytecznym dodatkiem. Powstaje zatem pytanie – jak na androidzie wyłączyć powiadomienia lub je wyciszyć?

Jak udostępnić Internet w Huawei – poradnik

przyjaciółki

Popularny tethering jest z nami od wielu lat, jednak użytkownicy wciąż nie mają świadomości, że mogą w prosty sposób udostępniać Internet z telefonu na inne urządzenia, tworząc poniekąd prosty router z telefonu. W tym poradniku przekazujemy informacje, w jaki sposób udostępnić Internet z telefonu marki Huawei, który działa na Androidzie z nakładką EMUI. Gotowi? To do dzieła, startujemy!

Jak sprawdzić siłę sygnału Internetu na iOS

facet łapie sygnał na pustyni

W dobie powszechnego dostępu do Internetu nikogo nie dziwią prędkości rzędu 100 Mbit/s, nawet na połączeniach „komórkowych”. Cały czas jednak są miejsca w Polsce, że o szybki Internet trzeba „walczyć”. W walce przydatna jest informacja o aktualnej sile sygnału połączenia internetowego. W poradniku przedstawiamy sposób na sprawdzenie siły sygnału Internetu na iPhonach (systemie iOS).

Jak włączyć tryb programisty w telefonie z systemem Android?

andro smartfon

O ile system iOS praktycznie nie pozwala swoim użytkownikom na wprowadzanie jakichkolwiek modyfikacji, to platforma sygnowana przez Google daje znacznie szersze możliwości w tym zakresie. Android pozwala na dotarcie do najgłębszych zakamarków kodu, jednak najpierw trzeba otworzyć stosowne drzwi. To pewnego rodzaju zabezpieczenie, które ma uchronić niedoświadczonych userów przed ryzykiem zbytniego „namieszania” w systemie. Jeżeli jednak aktywujemy tryb programisty, będziemy […]

Jak zmienić kolor Messengera na czarny – poradnik

Messenger - ikonka licznik wiadomości

Odkąd wprowadzono możliwość zmiany skórki na czarną w Androidzie 10, użytkownicy częściej pytają o możliwość zmiany koloru interfejsu aplikacji Facebook Messenger na czarny. Dlaczego w ogóle zmieniać kolor skórki na czarny? Przecież standardowa skórka jest z nami od lat i użytkownicy przyzwyczaili się do jej wyglądu.

Jak doładować komuś konto w Orange ze swoich środków

piszemy sms

Bardzo często użytkownicy pytają nas, czy jest możliwość doładowania innej osobie telefonu w sieci Orange. Tak się składa, że pomarańczowy operator udostępnia ciekawą usługę, która pozwala doładować dowolny numer telefonu swoimi własnymi środkami. Jak tego dokonać przedstawimy w niniejszym artykule.

Jak sprawdzić prędkość Internetu w telefonie?

na smartfonie

Internet mobilny staje się coraz szybszy, a to oznacza, że aby móc zapewnić sobie wysoki komfort pracy, nie trzeba już decydować się na stałe łącze. Stwarza to niezwykle komfortową sytuację, w której dostęp do sieci możemy mieć zawsze i wszędzie.

Współczynnik SAR – co to takiego? Jak sprawdzić, ile promieniowania emituje smartfon?

oddziaływanie telefonu

Kupując nowy telefon, większość osób zwraca uwagę na kluczowe parametry, takie jak procesor, pamięć wewnętrzna, RAM i aparat, całkowicie ignorując współczynnik promieniowania SAR wykazywany przez dane urządzenie. To spory błąd, bo o ile ostatni z wymienionych parametrów nie ma nic wspólnego z komfortem obsługi smartfona, to nie można wykluczyć, że może mieć wpływ na nasze zdrowie somatyczne.

Jak sprawdzić z jakiej sieci jest numer telefonu

Wiele spośród osób pamiętających czasy, w których telefonia komórkowa w Polsce dopiero raczkowała, z sentymentem wspomina dni, w których namierzenie operatora, do którego przypisany był numer telefonu, nie sprawiało najmniejszych trudności. Rynek ewoluuje i dziś każdy abonent i klient planujący „przeprowadzkę” do innej sieci, może zabrać swój numer ze sobą. To nieco komplikuje sprawę. Na całe szczęście, nawet dziś, gdy […]

1 2 3 4