Darmowe 7 GB od Orange za wygraną z San Marino

piłkarz

Wczoraj Polska reprezentacja w piłce nożnej wygrała z San Marino 7 do 1. Z tej okazji pomarańczowy operator przygotował ekstra gigabajty, które można będzie aktywować tylko dzisiaj.

Do końca stycznia 10 GB za darmo od Orange

smartfon w czapce mikołaja

Pomarańczowy operator z początkiem każdego roku przygotowuje interesujące promocje dla swoich klientów. Tym razem na ferie zimowe 2021 klienci mogą skorzystać z bezpłatnego pakietu na Internet. 10 GB to jak na dzisiejsze czasy nie za dużo, ale promocję od Orange należy potraktować jako miły gest dla użytkowników. Jeśli chcesz skorzystać z promocji, szczegóły znajdziesz poniżej.

Nowoczesne i klasyczne szafki pod telewizor

przed telewizorem

Telewizor, bez względu na konstrukcję, jest raczej dużym i ciężkim urządzeniem. W związku z tym każdy z nas stara się ustawić go tak bezpiecznie, jak to tylko możliwe. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest ustawienie telewizora na specjalnej szafce.

Skarbonka Orange zamknięta!

skarbonka

Orange poinformował, że od 13 maja 2020 roku zamyka usługę Skarbonka. Usługa ta była dostępna przez wiele lat, niestety nie będzie już dłużej kontynuowana. Zapewne wielu użytkowników będzie bardzo zawiedzionych tą wiadomością.

Promocje operatorów na majówkę – Orange

texting

Operator Orange na majówkę 2020 przygotował ofertę, w której to użytkownicy mogą skorzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich oraz zgarnąć 5 GB. Całość ważna jest przez 5 dni od momentu otrzymania SMSa z potwierdzeniem włączenia usługi.

Jakie napoje dla pracowników serwisu komputerowego – postaw na włoską kawę mieloną!

kawa i komputer

Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom dostępu do napojów. Najbardziej popularnym napojem, chętnie pitym przez pracowników jest, oczywiście kawa. To właśnie ona korzystnie wpływa na organizm człowieka, dzięki niej łatwiej jest wykonywać swoją pracę, a to wszystko dzięki właściwościom pobudzającym. Nie dość, że pysznie smakuje to dodatkowo posiada szereg cennych dla zdrowia właściwości.

1% podatku może uratować czyjeś życie! Przekaż 1% podatku w PIT za 2019/2020

pomaganie

Każdy z nas zdaje sobie doskonale sprawę z tego, jak fatalną sytuacją jest utrata zdrowia i sprawności. Nie bez przyczyny w każdych życzeniach wysokie miejsce, zazwyczaj pierwsze, zajmuje chęć podarowania i wzmocnienia zdrowia. Jego utrata wpływa na każdą, bez wyjątku, sferę naszego życia. Kto tego nie doświadczył ten niech pielęgnuje ten stan na tyle, na ile się da. Jednak nie […]

2 miesiące muzyki za darmo z Google Muzyka Play

sluchamy muzyczki w fonie

W największym sklepie z aplikacjami na urządzenia mobilne – Google Play pojawiła się interesująca promocja kierowana do nowych użytkowników. Mowa o usłudze Muzyka Google Play, którą Google postanowiło udostępnić za darmo na 2 miesiące.

Rozlicz pit w programie Pit Format!

chlopak rozlicza pit na swym laptopie

Każdego roku miliony Polaków muszą rozliczyć się z fiskusem z dochodów osiągniętych w poprzednim roku podatkowym. W 2019 roku w dopełnieniu tego obowiązku pomoże nam Ministerstwo Finansów poprzez udostępnienie gotowych deklaracji PIT. Niestety znaczna część osób nie będzie mogła z tego udogodnienia skorzystać np. osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Jak obniżyć koszty drukowania w firmie

biuro

W firmie, dużo częściej niż w przypadku użytku domowego, drukowane są najróżniejsze materiały, od dokumentów, aż po ulotki reklamowe i plakaty. Z reguły używana jest wtedy drukarka laserowa z tonerem, dzięki której osiąga się większą wydajność niż w standardowych drukarkach atramentowych, a to wiąże się oczywiście z niższymi kosztami, bo toner wystarcza na dłużej.

1 2