Początek wakacji – prezent od Orange!

szczęśliwych wakacji

Pomarańczowy operator kolejny raz mile zaskoczył swoich klientów. Z okazji rozpoczynających się wakacji 2022 udostępnił całkowicie za darmo usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i 5 GB na 5 dni”. W tym roku to już kolejny prezent tego typu, jak widać Orange nie zwalnia i oferuje kolejne atrakcyjne promocje.

Nowa promocja od Orange – 300 GB za darmo przez rok

prezent w niebieskim opakowaniu

W dzień dziecka mamy prawdziwy wysyp promocji od operatorów komórkowych. Jedną z nich jest „300 GB za darmo przez rok”. Pomarańczowy operator odpowiedział na działania konkurencji dostarczając swoim klientom bardzo atrakcyjną promocję, z której mogą skorzystać klienci Orange Free na kartę, Orange YES, Zawsze bez limitu, ioT oraz Orange POP.

Armatura łazienkowa do wnętrza firmy informatycznej – czym się kierować przy wyborze

pomieszczenie łązienkowe

Kiedy można mówić o tym, że łazienka jest pomieszczeniem luksusowym? Z pewnością, na takie jej postrzeganie wpływa co najmniej kilka czynników. Osoby projektujące wnętrza zwracają uwagę na to, że pomieszczenie ekskluzywne to przede wszystkim takie, w którym materiały, wyposażenie i dodatki idealnie łączą się ze sobą. Jest stworzone na bazie znajomości różnorodnych stylów projektowych i przy założeniu, że nie ma […]

Mikołajki 2021 – promocja Orange, darmowe rozmowy, SMS i GB

excited-woman-in-christmas-santa

Każdego roku operatorzy GSM na mikołajki przygotowują ciekawe promocje. Część operatorów pewnie poprzestanie na rabatach na zakup urządzeń w planach abonamentowych, inni jak Orange, wychodzi z ciekawą promocją na mikołajki, która dostępna będzie dla abonentów od 1 grudnia 2021.

Do końca stycznia 10 GB za darmo od Orange

smartfon w czapce mikołaja

Pomarańczowy operator z początkiem każdego roku przygotowuje interesujące promocje dla swoich klientów. Tym razem na ferie zimowe 2021 klienci mogą skorzystać z bezpłatnego pakietu na Internet. 10 GB to jak na dzisiejsze czasy nie za dużo, ale promocję od Orange należy potraktować jako miły gest dla użytkowników. Jeśli chcesz skorzystać z promocji, szczegóły znajdziesz poniżej.

Nowoczesne i klasyczne szafki pod telewizor

przed telewizorem

Telewizor, bez względu na konstrukcję, jest raczej dużym i ciężkim urządzeniem. W związku z tym każdy z nas stara się ustawić go tak bezpiecznie, jak to tylko możliwe. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest ustawienie telewizora na specjalnej szafce.

Skarbonka Orange zamknięta!

skarbonka

Orange poinformował, że od 13 maja 2020 roku zamyka usługę Skarbonka. Usługa ta była dostępna przez wiele lat, niestety nie będzie już dłużej kontynuowana. Zapewne wielu użytkowników będzie bardzo zawiedzionych tą wiadomością.

Promocje operatorów na majówkę – Orange

texting

Operator Orange na majówkę 2020 przygotował ofertę, w której to użytkownicy mogą skorzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich oraz zgarnąć 5 GB. Całość ważna jest przez 5 dni od momentu otrzymania SMSa z potwierdzeniem włączenia usługi.

Jakie napoje dla pracowników serwisu komputerowego – postaw na włoską kawę mieloną!

kawa i komputer

Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom dostępu do napojów. Najbardziej popularnym napojem, chętnie pitym przez pracowników jest, oczywiście kawa. To właśnie ona korzystnie wpływa na organizm człowieka, dzięki niej łatwiej jest wykonywać swoją pracę, a to wszystko dzięki właściwościom pobudzającym. Nie dość, że pysznie smakuje to dodatkowo posiada szereg cennych dla zdrowia właściwości.

1% podatku może uratować czyjeś życie! Przekaż 1% podatku w PIT za 2019/2020

pomaganie

Każdy z nas zdaje sobie doskonale sprawę z tego, jak fatalną sytuacją jest utrata zdrowia i sprawności. Nie bez przyczyny w każdych życzeniach wysokie miejsce, zazwyczaj pierwsze, zajmuje chęć podarowania i wzmocnienia zdrowia. Jego utrata wpływa na każdą, bez wyjątku, sferę naszego życia. Kto tego nie doświadczył ten niech pielęgnuje ten stan na tyle, na ile się da. Jednak nie […]

1 2