Od czerwca Mobile Vikings podwaja GB w subskrypcji!

kciuk w górę

Mobile Vikings ogłosił modyfikacje swojej oferty w subskrypcji, które obejmują zwiększenie dostępnych pakietów internetowych oraz wprowadzenie nowego planu o wielkości 80 GB dla najmniej wymagających klientów.

Dotychczasowe pakiety subskrypcyjne Mobile Vikings oferują teraz jeszcze więcej Internetu w telefonie – użytkownicy mogą cieszyć się 80 lub 120 GB danych w Polsce oraz odpowiednio 7,11 i 8,29 GB w ramach roamingu UE.

Jednak chyba najbardziej ekscytującą nowością jest największy pakiet subskrypcyjny, w którym za 45 zł miesięcznie klienci otrzymają nielimitowane minuty oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y, zarówno w Polsce, jak i w roamingu UE, a do tego transfer 180 GB w Polsce oraz 10,66 GB w roamingu UE.

Bonusowe GB kumulują się pod warunkiem włączenia automatycznego doładowania konta, co skutkować będzie przedłużeniem ważności GB. Warto jednak dodać, że użytkownik sam decyduje, jak długo korzysta z oferty. Jest to oferta przypominająca abonament, ale bez zbędnych formalności, czyli podpisywania tak nielubianych przez użytkowników umów. Operator podkreśla, że zmiany w ofercie Mobile Vikings mają charakter stały.

Całość wygląda bardzo smakowicie, także dla nowych klientów. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie operatora.