Zasady zabezpieczeń uniemożliwiają korzystanie z aplikacji Aparat

problem z kamerką w aparacie

Obok telefonowania, korzystania z Messengera, Facebooka i innych mediów społecznościowych, wykonywanie zdjęć telefonem komórkowym jest dzisiaj jedną z najczęściej wykorzystywanych funkcjonalności. Niestety czasami korzystanie z aparatu jest utrudnione lub wręcz niemożliwe do zrealizowania. W tym poradniku przedstawimy rozwiązanie popularnego błędu z uruchomieniem aplikacji Aparat.

Android zniknęła ikona telefonu – jak naprawić ikonkę telefonu

obsługa apek na telefonie

Użytkownicy urządzeń mobilnych borykają się z przeróżnymi problemami, jedne są mniejszego kalibru, inne można naprawić jedynie poprzez zresetowanie urządzenia. Niekiedy zdarza się, że problem stanowi brak ikony telefonu na ekranie głównym telefonu. Co w takiej sytuacji należy zrobić?

Po co pralce aplikacja mobilna?

pralka

Duże AGD, zresztą nie tylko ono, staje się coraz bardziej inteligentne. Coraz nowsze urządzenia chcą wpisywać się w segment sprzętu Smart Home. Z czym to się wiąże? Chociażby ze zdalnym sterowaniem i mobilnymi aplikacji. Ale czy… pralkom rzeczywiście jest to potrzebne? Zapraszam do analizy tego zagadnienia!

Które aplikacje na smartfonie zużywają najwięcej baterii

aplikacje na smartfonie

Od jednego z czytelników otrzymaliśmy ciekawy temat na artykuł, mianowicie pytanie dotyczyło o aplikacje, które w największym stopniu konsumują akumulator, tym samym skracając czas pracy na jednym ładowaniu. Postanowiliśmy opublikować naszą odpowiedź.

Najlepszy skaner dokumentów na Androida – Scanbot PDF Document Scanner

dokumenty

Dzisiaj przedstawiamy jedną z najpopularniejszych aplikacji do szybkiego skanowania dokumentów. Aplikacja Scanbot PDF Document Scanner przyda się każdemu użytkownikowi, czy to studentowi na uczelni, w domu, w biurze, czy też osobie, która chciałaby okazjonalnie zrobić szybko kopię jakiegoś dokumentu. Skaner dokumentów dostępny jest nie tylko na Androida, ale również na system iOS, co z pewnością ucieszy użytkowników telefonów iPhone.

Aplikacje bankowe – Używać czy nie używać

kobieta z telefonem i płatności mobilne

Bankowość mobilna coraz śmielej wkracza do naszych urządzeń. Dostawcy zapewniają, że jest to bezpieczne rozwiązanie, które ułatwia proces płatności. Co do ostatniego, z pewnością mają rację. A jak jest z bezpieczeństwem?

Jaki program antywirusowy do smartfona

zabezpieczenie

Użytkownicy na swoich smartfonach używają przeróżnego typu aplikacji, począwszy od aplikacji umożliwiających komunikację: Messenger, LinkedIn, WhatsApp, Instagram, poprzez programy umożliwiające na przykład wysyłanie wiadomości e-mail, a skończywszy na narzędziach pozwalających na szybkie płatności, aplikacjach bankowych, programach do przechowywania haseł. Czym więcej aplikacji używamy i czym bardziej wrażliwe dane przechowujemy, tym bardziej potrzebujemy dodatkowej ochrony. Jedną z nich jest program antywirusowy […]