Jak odinstalować aplikację z telefonu?

użytkowanie aplikacji na smartfonie

W dzisiejszych czasach, aplikacje stanowią integralną część naszych smartfonów. Jednakże, często pobieramy różne aplikacje tylko po to, aby przetestować ich funkcjonalność czy dla celów tymczasowych, a następnie przychodzi moment, kiedy chcemy je usunąć. Odinstalowanie aplikacji może wydawać się prostym zadaniem, ale dla niektórych użytkowników może stwarzać pewne trudności. W tym artykule omówimy kilka sposobów, jak skutecznie usunąć aplikacje z telefonu. […]

Jak doładować telefon w Mobile Vikings

wykorzystanie smartfona

Mobile Vikings to wirtualny operator komórkowy działający na infrastrukturze Play. Bardzo popularny wśród młodych osób i nie tylko. Oferuje kilka form doładowania, jak również autodoładowanie, dzięki któremu zawsze będziemy mogli cieszyć się z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów. Paczki Internetu z kolei uzależnione są od wybranego planu komórkowego. W tym poradniku podpowiemy, jak szybko doładować telefon u operatora Mobile Vikings.

Jak doładować telefon w Orange – doładowanie telefonu przez Internet

młoda kobieta doładowuje telefon

W Internecie znajdziemy wiele poradników o tym jak doładować telefon w Orange. Prawda jest taka, że każdy z nich jest dobry i przeprowadzi Cię przez ten proces. Ale zastanówmy się, która z metod doładowania opłaci nam się najbardziej? W tym poradniku przedstawimy sposób na doładowanie telefonu w Orange z uwzględnieniem największych możliwych profitów, które możesz zyskać przy każdym doładowaniu karty.

Zasady zabezpieczeń uniemożliwiają korzystanie z aplikacji Aparat

problem z kamerką w aparacie

Obok telefonowania, korzystania z Messengera, Facebooka i innych mediów społecznościowych, wykonywanie zdjęć telefonem komórkowym jest dzisiaj jedną z najczęściej wykorzystywanych funkcjonalności. Niestety czasami korzystanie z aparatu jest utrudnione lub wręcz niemożliwe do zrealizowania. W tym poradniku przedstawimy rozwiązanie popularnego błędu z uruchomieniem aplikacji Aparat.

Android zniknęła ikona telefonu – jak naprawić ikonkę telefonu

obsługa apek na telefonie

Użytkownicy urządzeń mobilnych borykają się z przeróżnymi problemami, jedne są mniejszego kalibru, inne można naprawić jedynie poprzez zresetowanie urządzenia. Niekiedy zdarza się, że problem stanowi brak ikony telefonu na ekranie głównym telefonu. Co w takiej sytuacji należy zrobić?

Po co pralce aplikacja mobilna?

pralka

Duże AGD, zresztą nie tylko ono, staje się coraz bardziej inteligentne. Coraz nowsze urządzenia chcą wpisywać się w segment sprzętu Smart Home. Z czym to się wiąże? Chociażby ze zdalnym sterowaniem i mobilnymi aplikacji. Ale czy… pralkom rzeczywiście jest to potrzebne? Zapraszam do analizy tego zagadnienia!

Które aplikacje na smartfonie zużywają najwięcej baterii

aplikacje na smartfonie

Od jednego z czytelników otrzymaliśmy ciekawy temat na artykuł, mianowicie pytanie dotyczyło o aplikacje, które w największym stopniu konsumują akumulator, tym samym skracając czas pracy na jednym ładowaniu. Postanowiliśmy opublikować naszą odpowiedź.

Najlepszy skaner dokumentów na Androida – Scanbot PDF Document Scanner

dokumenty

Dzisiaj przedstawiamy jedną z najpopularniejszych aplikacji do szybkiego skanowania dokumentów. Aplikacja Scanbot PDF Document Scanner przyda się każdemu użytkownikowi, czy to studentowi na uczelni, w domu, w biurze, czy też osobie, która chciałaby okazjonalnie zrobić szybko kopię jakiegoś dokumentu. Skaner dokumentów dostępny jest nie tylko na Androida, ale również na system iOS, co z pewnością ucieszy użytkowników telefonów iPhone.

Aplikacje bankowe – Używać czy nie używać

kobieta z telefonem i płatności mobilne

Bankowość mobilna coraz śmielej wkracza do naszych urządzeń. Dostawcy zapewniają, że jest to bezpieczne rozwiązanie, które ułatwia proces płatności. Co do ostatniego, z pewnością mają rację. A jak jest z bezpieczeństwem?

Jaki program antywirusowy do smartfona

zabezpieczenie

Użytkownicy na swoich smartfonach używają przeróżnego typu aplikacji, począwszy od aplikacji umożliwiających komunikację: Messenger, LinkedIn, WhatsApp, Instagram, poprzez programy umożliwiające na przykład wysyłanie wiadomości e-mail, a skończywszy na narzędziach pozwalających na szybkie płatności, aplikacjach bankowych, programach do przechowywania haseł. Czym więcej aplikacji używamy i czym bardziej wrażliwe dane przechowujemy, tym bardziej potrzebujemy dodatkowej ochrony. Jedną z nich jest program antywirusowy […]