Jak doładować telefon w Mobile Vikings

wykorzystanie smartfona

Mobile Vikings to wirtualny operator komórkowy działający na infrastrukturze Play. Bardzo popularny wśród młodych osób i nie tylko. Oferuje kilka form doładowania, jak również autodoładowanie, dzięki któremu zawsze będziemy mogli cieszyć się z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów. Paczki Internetu z kolei uzależnione są od wybranego planu komórkowego. W tym poradniku podpowiemy, jak szybko doładować telefon u operatora Mobile Vikings.

Pierwszym krokiem jest instalacja aplikacji Mobile Vikings. Jeżeli jeszcze jej nie masz, najwyższy czas ją zainstalować!

Drugim krokiem jest uruchomienie aplikacji. Na ekranie głównym tapnij w przycisk Doładuj. Operator umożliwia również włączenie audodoładowania. Aby z tej opcji skorzystać, po prostu tapnij na suwak obok opcji „Autodoładowanie”, a następnie postępuj zgodnie z kolejnymi krokami.

Poniżej przedstawiamy sposób na jednorazowe doładowanie konta. Autodoładowanie jest bardzo podobne.

Po tapnięciu Doładuj, na kolejnym ekranie będziesz mógł wybrać ofertę. Aktualnie Mobile Viking oferuje 3 taryfy: Solidny Match, Perfect Match, Ekstra Match. Jeżeli posiadasz telefon w starej taryfie będą dostępne inne opcje.

Po wybraniu planu taryfowego tapnij na białą strzałkę w prawym dolnym rogu ekranu.

W trzecim ostatnim kroku musisz wskazać metodę płatności. Do wyboru (stan na 10.2022): Blik, Karta płatnicza, Karta płatnicza – jednorazowe użycie, Szybkie płatności. Punkty Vikinga nie są już przyznawane od jakiegoś czasu, więc z tej formy płatności za doładowania nie skorzystamy.

Jeżeli wybierasz płatność kartą, przed jej użyciem zostaniesz poproszony o podanie numeru karty, daty ważności oraz kodu zabezpieczającego CVV.

Aby rozpocząć proces doładowania konta Mobile Vikings tapnij Doładuj i zapłać.

Jedna z dyrektyw UE wymusiła na instytucjach finansowych wprowadzenie dodatkowych zabezpieczeń podczas korzystania z płatności online. Jeżeli płacisz kartą, zostaniesz poproszony o zalogowanie się do swojego banku i wpisanie w odpowiednim polu kodu SMS, który przyjdzie na numer telefonu ustawiony jako główny numer do powiadomień.

Należy jednak zwrócić uwagę, że kolejne autoryzacje płatności, w przypadku autodoładowania, nie będą już wymagane.

Po przepisaniu kodu SMS i autoryzowaniu płatności, doładowanie zostanie błyskawicznie zrealizowane.

Jest to najwygodniejsza forma doładowania w Mobile Vikings.

Telefon możesz również doładować online, poprzez stronę https://mobilevikings.pl/pl/doladuj.