Jak przedłużyć ważność konta na rok w Orange

szczęśliwa kobieta ze smartfonem

Czy możliwe jest przedłużenie ważności konta w Orange na 365 dni? Usługa cały czas jest dostępna z poziomu aplikacji mobilnej Mój Orange oraz w serwisie on-line operatora. Dostępna jest również za pośrednictwem kodu SMS, który należy wysłać na określony przez operatora numer. W jaki sposób najprościej przedłużyć ważność konta na rok w Orange? Na to pytanie odpowiemy w niniejszym artykule.

Kolejny raz pomyślisz zapewne, że promujemy aplikacje mobilne, może coś w tym jest. Jednak patrząc na możliwości zarządzania kontem Orange, aplikacja mobilna daje ogromne możliwości i jest dużo łatwiejsza w obsłudze niż serwis on-line dostępny z urządzeń typu Desktop.

Jeżeli jeszcze nie masz zainstalowanej wspomnianej apki, najwyższy czas dać jej szansę!

Aplikacja Mój Orange – jak przedłużyć ważność konta na rok w Orange

Jest kilka opcji, aby osiągnąć nasz cel.

Konto ważne rok – pierwszy sposób

Po uruchomieniu aplikacji Mój Orange, na ekranie głównym tapnij opcję „Przedłuż ważność”.

Na kolejnym ekranie będzie dostępny wybór pomiędzy trzema opcjami:
7 dni za 3 zł
31 dni za 7 zł
365 dni za 29 zł

Drugi sposób na przedłużenie ważności konta o rok

Wchodzimy kolejno, Usługi => Specjalnie dla Ciebie => Konto ważne rok.

Tapnij na „Włącz usługę”. Włączenie usługi zgodnie z cennikiem operatora. W chwili pisania niniejszego poradnika, koszt był na poziomie 9 zł. Orange z czasem może zmienić cennik, wszystkie koszty są podawane przed włączeniem usługi na ekranie aplikacji Mój Orange.

Środki na przedłużenie ważności konta Orange muszą być dostępne na saldzie, aby zainicjowanie usługi przebiegło prawidłowo.

Warto pamiętać, że powyższe metody nie służą do przedłużania bonusu na Internet z doładowań, o tym napiszemy w innym artykule.