Mikołajki 2021 – promocja Orange, darmowe rozmowy, SMS i GB

excited-woman-in-christmas-santa

Każdego roku operatorzy GSM na mikołajki przygotowują ciekawe promocje. Część operatorów pewnie poprzestanie na rabatach na zakup urządzeń w planach abonamentowych, inni jak Orange, wychodzi z ciekawą promocją na mikołajki, która dostępna będzie dla abonentów od 1 grudnia 2021.

Promocja dotyczy włączenia usługi rozmów, SMS i MMS bez limitu do wszystkich + 7 GB Internetu, przy czym w ramach roamingu w strefie 1 będzie to pakiet o wielkości 0,82 GB. To i tak sporo jako, że usługa będzie bezpłatna.

Aktywować ją będzie można poprzez SMS, wysyłając wiadomość o treści MIKOŁAJKI pod numer 364. Promocja obowiązuje od 1 grudnia 2021, do 6 grudnia 2021, do godziny 23:59:59. Mikołajkowa promocja będzie aktywna przez 7 pełnych dni.

Aby można było skorzystać z promocji abonent musi mieć aktywne wykonywanie połączeń wychodzących, dodatkowo jest inny warunek – nie może posiadać aktywnej usługi „Multipakiet”.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie promocji na stronie operatora, regulamin „Mikołajki”.

Aby sprawdzić ważność środków dostępnych w promocji, należy wysłać SMS o treści ILE, na numer 630. SMS jest płatny zgodnie z posiadaną taryfą.

Na mikołajki 2021 Orange przygotuje zapewne również inne atrakcyjne oferty. Warto być na bieżąco z udostępnionymi promocjami.