Darmowy starter i Internet 10 GB w pakiecie na start od Virgin Mobile

telefon na kartę sim nano sim
Virgin Mobile jako jeden z popularniejszych operatorów GSM oferuje darmowe startery i bonusy na Internet, nawet do 10 GB na początek. Startery od Virgin domyślnie doładowane są kwotą 5 zł, które można przeznaczyć na rozmowy i SMSy. Bonusy są ograniczone regulaminem, który warto przeczytać przed złożeniem zamówienia. Nie wiadomo do kiedy promocja na darmowy starter będzie aktywna.

darmowy starter

Darmowy starter od Virgin Mobile (stan na 23 marca 2018)

Za starter nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. Aby otrzymać darmowy starter, wystarczy odwiedzić witrynę Virgin Mobile, wybrać numer telefonu, który zostanie przypisany do usługi, wypełnić formularz zamówienia, oczywiście czytając wpierw regulamin świadczenia usługi, w tym usług dodatkowych – bonusowych, następnie należy potwierdzić zamówienie.
zamawianie startera

Jak zamówić darmowy starter

Bonus 10 GB przyznawany jest jednorazowo. Największą wadą tego pakietu jest to, że nawet gdy doładujemy konto, pakietu promocyjnego niestety nie da się odnowić. Po prostu darmowe gigabajty po 30 dniach przepadną. Są również limity co do ilości zamówień starterów na jedną osobę fizyczną, ale o tym więcej przeczytasz w regulaminie promocji dostępnej na stronie.
Co z zasięgiem? Virgin Mobile oficjalnie informuje, że pokrywa zasięgiem 99% całej Polski, niestety jeśli chodzi o Internet nie jest z tym tak różowo jak przedstawia operator, w mniejszych miejscowościach cały czas jest spory problem, w szczególności jeśli chodzi o Internet, w większych miastach jest już z tym dużo lepiej i raczej na 100% będziesz w stanie wykorzystać cały pakiet bonusowego Internetu.
Warto sprawdzić przed zamówieniem darmowego startera, czy jesteś w zasięgu sieci LTE. Zrobisz to na stronach Virgin Mobile, sekcja mapa zasięgu, dowiedz się więcej.
Trzeba jeszcze powiedzieć, że Virgin oferuje kilka wariantów pakietów, między innymi Freemium, w którym mamy darmowe minuty, smsy i skromny pakiet Internetu odnawiany każdego miesiąca. Dla wielu osób oferta Freemium będzie niewystarczająca, ale jak ktoś mało dzwoni, smsuje lub korzysta z Internetu sporadycznie, zamawiając starter może wykorzystać go jako dodatkową opcję przy połączeniach – szczególnie jeśli posiada się telefon pozwalający na korzystanie z dwóch kart SIM (telefony z tzw. Dual SIM). Można również wykupić dodatkowe pakiety, ale trzeba pamiętać, że jeśli nie wykorzystamy pakietu minut, to one w następnym okresie rozliczeniowym przepadną, bez względu czy doładujemy konto, czy też nie. To niewątpliwie największa wada usług tego operatora, ale jak to mówią nie można mieć wszystkiego… chyba że znacie operatora, który oferuje darmowe startery z lepszymi warunkami? Jeśli tak, podziel się tą informacją w komentarzach do artykułu. Z góry dziękuję!
UWAGA! Nie wiadomo do kiedy będzie ważna promocja operatora.

5 komentarzy