Czy telefon ASUS jest dobry

dobry telefon asus

Jeszcze kilka lat temu można było mieć duże wątpliwości co do tego, czy telefon ASUS jest dobry. Pamiętamy doskonale ZenFone 2 o dziwnym nietypowym designie, który kompletnie nie znalazł uznania wśród użytkowników. Na dodatek słaba wydajność i co dla wielu z nas było najgorsze – słaby aparat, a przecież wielu użytkowników patrzy wpierw na jakość aparatu, dopiero później na inne parametry.

ASUS po tym niepowodzeniu poszedł po rozum do głowy i w kolejnej odsłonie wyposażył ZenFone 3 w jeden z najlepszych aparatów na rynku wśród średnio-półkowców. W najpopularniejszym modelu z tej serii ASUS Zenfone 3 ZE520KL użyto sensora Sony Exmor IMX298 o matrycy 16 Mpx wyposażonego w optykę Largan, energooszczędny procesor Snapdragon, 3 lub 4 GB pamięci operacyjnej oraz 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej (w zależności od rynku). ASUS wyposażył swojego mniejszego flagowca również w świetne aplikacje, w tym doskonałą aplikację aparatu, która miała bardzo rozbudowany tryb manualny.

Smartfony ASUS ZenFone zasługują na Twoją uwagę. Kilkanaście dni temu miała miejsce premiera najnowszego ZenFona 4, który przyciąga eleganckim wyglądem i podwójnym aparatem fotograficznym (jeden z nich jest panoramiczny). Na recenzje tego modelu przyjdzie jeszcze czas.

Odpowiadając na pytanie trzeba też zadać kolejne, mianowicie jakie są Twoje oczekiwania, wymagania co do wydajności. ASUS ZenFone jest mocnym średnio-półkowcem z mocnymi zapędami do bycia jednym z czołowych smartfonów na świecie. Czy jednak spełni Twoje oczekiwania tego nie możemy być na 100% pewni. Przeczytaj dostępne w sieci recenzje, podpytaj aktualnych użytkowników co sądzą na jego temat, zobacz prezentacje, wideo, zapoznaj się z przykładowymi zdjęciami dostępnymi w sieci i na podstawie zebranych informacji podejmij decyzję. My nie odradzamy, uważamy że to solidny sprzęt do codziennego użytku.