Promocje operatorów na majówkę – Orange

texting

Operator Orange na majówkę 2020 przygotował ofertę, w której to użytkownicy mogą skorzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich oraz zgarnąć 5 GB. Całość ważna jest przez 5 dni od momentu otrzymania SMSa z potwierdzeniem włączenia usługi.

Pomarańczowy operator przyzwyczaił nas do wielu świetnych promocji majówkowych. Również w 2020 roku udostępnił użytkownikom świetną promocję, jednak czy wszystkie osoby będą mogły skorzystać z tej promocji? Jak się okazuje są pewne obostrzenia, poniżej szczegóły.

Aby skorzystać z promocji użytkownik musi posiadać usługę typu prepaid, numer na którym chcemy aktywować promocję nie może mieć aktywnej usługi bez limitu, dodatkowo numer musi być aktywny tj. osoba musi mieć możliwość wykonywania połączeń. Po spełnieniu wszystkich wspomnianych wymagań można wystąpić do Orange o włączenie promocji majówkowej. Jak tego dokonać?

Niestety z poziomu aplikacji mobilnej nie znajdziemy odpowiedniej funkcji. Musimy zatem użyć klasycznej metody włączenia promocji.

Aby aktywować promocję należy wysłać bezpłatny SMS o treści MAJOWKA pod numer 364. Po kilku sekundach powinniśmy otrzymać pierwszego SMSa o treści:

Twoje zlecenie zostało przyjęte do realizacji. Wkrótce powiadomimy Cię o przyznaniu promocyjnej usługi.

Kilkadziesiąt sekund później z numeru 630 powinna przyjść informacja o włączeniu usługi. SMS o treści:

Gratulacje! Usługa Rozmowy i SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich oraz 5GB została włączona i jest ważna przez 5 dni.

Z promocji można skorzystać do 3 maja, do godziny 23:59.

Życzymy udanej majówki!